Po porozumieniu czas na projekty

4 miesiące temu zawarliśmy porozumienie, teraz czas na kolejne działania – zapowiada Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna. Powstają kolejne projekty w budowie południowej obwodnicy Olsztyna.


Nowe olsztyńskie ulice dla obwodnicy

W postępowaniu w sprawie zamówienia publicznego na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa nowego przebiegu ulicy Pstrowskiego do obwodnicy Olsztyna do węzła „Szczęsne” - złożono 8 ofert.


Projekty dla olsztyńskiej obwodnicy

Jeszcze w listopadzie tego roku upłynie termin wykonania pierwszej z trzech dokumentacji na budowę połączeń obwodnicy z Olsztynem. Łączymy Olsztyn z budowaną południową obwodnicą – powiedział prezydent Olsztyna.


Porozumienie dla węzłów komunikacyjnych

Obwodnica dla Olsztyna to przedsięwzięcie regionalne, dlatego przed rozpoczęciem budowy należy zadbać o pozostałe drogi w regionie, które połączą miasta i miasteczka.


Przetarg na dokumentację dla ulic Towarowa i Leonharda

Bardzo cieszymy się z wywalczonej przez mieszkańców Olsztyna obwodnicy. Budowa tej arterii odciąży miasto i poprawi komunikację z innymi miastami i regionami. Musimy pracować teraz nad połączeniem miasta z obwodnicą – mówi Piotr...


Obwodnica może być ekspresowa

Obwodnica Olsztyna może być drogą ekspresową, a miasto nie będzie musiało dopłacać do jej budowy. To wnioski wynikające ze spotkania, które odbyło się w środę (15 stycznia 2014 roku) w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Marszałkowskim.


Obwodnica i drogi krajowe w unijnej perspektywie

Budowa obwodnicy Olsztyna i dokończenie modernizacji drogi numer 7 to ważniejsze inwestycje, które będą realizowane z programów unijnych na Warmii i Mazurach w latach 2014-2020.


< 1 2 3 >